Skolēnu pašpārvaldes prezidenta debates un vēlēšanas 2023

Uzsākoties jaunajam 2022./2023. mācību gadam, tika izveidota jauna skolēnu pašpārvaldes komanda – katrai komandai ir nepieciešams savs līderis, līdz ar to skolēnu pašpārvalde organizēja “Skolēnu pašpārvaldes prezidenta vēlēšanas 2023”. Vēlēšanu process nebija ātrs – sākotnēji tika izsludināti skolēnu pašpārvaldes prezidenta kandidāti: Evita Pukstija, Dārta Baumande, Andris Viežauskis un Dāvis Mamis. Tam sekoja prezidenta debates, kur visiem skolēnu pašpārvaldes prezidenta kandidātiem bija iespēja publiski uzstāties skolnieku, skolotāju, skolas administrācijas un skolas tehnisko personālu priekšā, lai iepazīstinātu un stāstītu par saviem plāniem, uzskatiem, jauninājumiem un aktuālājām problēmām skolā, savas prezidenta valdīšanas laikā. Pēc debatēm visiem skolā, izņemot kandidātus, vairākas dienas pēc kārtas bija iespēja novēlēt par savu favorītu. Jaunievēlētais prezidents tika pasludināts Latvijas dzimšanas dienas veltītajam koncertam skolā – tikai ar dažu balsu pārsvaru prezidenta titulu ieguva Andris Viežauskis.