Mācāmies dabā “Sports un vēsture” Joda dambī

19.septembris Nīgrandes pagasta Kalnu pamatskolā bija citāda diena – Mācāmies dabā “Sports un vēsture”.  Šī diena tika pavadīta Dienvidkurzemes novada Embūtes pagasta “Joda dambī”, svaigā gaisā ar sportiskām aktivitātēm, ar izzinošiem uzdevumiem vēsturē.

Tika pilnveidotas zināšanas, attīstīta kritiskā domāšana pamatojoties uz vēstures faktiem. Gida stāstītā teika “Indulis un Ārija” uzbūra tā laika notikumus attīstot skolēniem tēlaino domāšanu.

9.klases skolēni  lieliski prata izstrādāt un pašvadīti novadīt nodarbības, kurās tika iekļautas (orientēšanās) karte, vēsture, fiziskie uzdevumi. Organizēt komandas darbu, izvērtēt grupas paveikto.

Gandarījums  par paveikto gan maziem, gan lieliem skolēniem un arī skolotājiem. Izsalkušie punči tika pabaroti ar pašizceptām desiņām, maizītēm un piknika gardumiem. Senlejas svētā avota ūdens deva uzmundrinājumu turpmākam darbībām.