Dabas diena “Mācāmies dabā”

07.09.2023. Nīgrandes pagasta Kalnu pamatskolas 1.-9. klašu skolēni pedagogu vadībā devās uz SIA “Dēseles dārzi” Embūtes pagastu Dienvidkurzemes novadā.

“Mācāmies  dabā” pasākuma mērķis bija veicināt skolēnu izpratni par karjeras iespējām lauksaimniecībā un uzņēmējdarbībā praktiski iesaistoties procesā. Skolēniem bija lieliska iespēja uzzināt ogu, augļu, dārzeņu audzēšanu un pārstrādi. Aktivitātes  skolēniem veidoja lielāku izpratni par fiziska un garīga darba atšķirībām. Šis pasākums palīdzēja skolēniem pilnveidot sadarbības, komunikācijas, līderības, uzvedības, klausīšanās, līdzjūtības un iekšējās kontroles prasmes caur piedāvātiem uzdevumiem.

Esam pateicīgi S.Ļaudāmai  un ģimenei, uzņēmuma darbiniekiem par sagatavotiem uzdevumiem, ekskursiju, viktorīnu, individuālām un kolektīvām balviņām, kartupeļu pankūkām un citiem piknika gardumiem. Paldies par piedāvāto iespēju!